O nas

Quatraco sp z o.o. to firma powstała w marcu 2018 roku, której główną misją jest wspieranie klientów w rozwoju ich kadr, systemów informatycznych i procesów zarządzania.

Firma została założona przez Marcina Duchcika. Marcina pasją jest dostarczanie usług unikatowych, wysokiej jakości i doskonałe traktowanie klienta.

Firma współpracuje z wieloma osobami: trenerami, konsultantami, rekruterami, którzy również szczególną uwagę przykładają do wysokiej jakości wytworzonej przez siebie wartości.

Naszymi wartościami są:

  1. nastawienie na potrzeby klientów
  2. zaufanie
  3. jakość
  4. zespołowość

Nasi partnerzy

Czym się zajmujemy​

Szkolenia IT

ISTQB, DevOps, AI, AGILE & SCRUM, Change Management - to obszary narszej ekspertyzy. W erze COVID-19 wprowadziliśmy wirtualne klasy, dzięki czemu nasi słuchacze mogą w domowym zaciszu rozwijać się tak samo skutecznie, jak w przypadku szkoleń offline.


Sprawdź

Doradztwo i consulting

Nasi konsultanci i trenerzy mogą pomóc Twojej firmie wdrożyć najlepsze praktyki testowania, DevOps i zarządzania w metodykach AGILE.


Sprawdź

Usługi HR i Outsourcing

Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji wyspecjalizowanego personelu IT oraz planowaniu ścieżek kariery.Sprawdź

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Strona quatraco.pl korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.