Rekrutacje i Outsourcing

Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji wyspecjalizowanego personelu IT oraz planowaniu ścieżek kariery.​

Usługi rekrutacyjne

Dzięki doskonałej znajomości branży z powodzeniem rekomendujemy dobrze dobranych i często z ogromnym wysiłkiem wyszukanych kandydatów spełniających wymagania firm i akceptujących warunki pracy oferowane przez naszych Klientów.

Rekrutacja polega na poszukiwaniach bezpośrednich, zwłaszcza kandydatów na wyspecjalizowane stanowiska, na selekcji osób aplikujących w odpowiedzi na ogłoszenia prasowe i internetowe, na wykorzystaniu własnej bazy danych kandydatów. Ostatecznie, celem rekrutacji jest prezentacja Klientowi najlepszych kandydatów, osób spełniających wymagania formalne i osobowościowe oraz rekomendacja do zatrudnienia.

Mamy bardzo rozbudowaną bazę potencjalnych kandydatów, znamy kanały komunikacji, dzięki którym możemy dotrzeć bezpośrednio do nich.

Quatraco bierze na siebie odpowiedzialność za każdą zatrudnioną u Klienta osobę, co nie sprowadza się tylko do okresu gwarancji, ale również wsparcia rozwoju pracownika.

Outsourcing

Aby sprostać oczekiwaniom wymagających klientów, którzy potrzebują wyspecjalizowanego personelu IT na określony czas w naszej ofercie. Wpółpracujemy z konsultantami specjalizującymi się w zarządzaniu projektami, testowaniu, DevOps, którzy po pozytywnej weryfikacji przez Państwa będą dostarczać Państwu wysokiej jakości usług.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konsultacjami skrojonymi na miarę Waszych potrzeb prosimy o kontakt.

Najnowszy artykuł

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Strona quatraco.pl korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.