Trenerzy

Quatraco.pl to zespół doświadczonych trenerów z dużym doświadczeniem praktycznym.

Marcin
Duchcik

Konsultant projektów IT w obszarze zarządzania projektami i testami; Quatraco Founder

20 lat doświadczenia w branży IT w obszarze zapewniania jakości i zarządzania projektami. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach informatycznych w roli Testera, Test Managera, lub Project/Programme Managera. Prowadził wiele szkoleń z zakresu procesów wytwórczych IT, z głównym naciskiem na jakość. Prywatnie ojciec 2 córek, amatorski triathlonista trenujący ze swoim border collie.

Marta
Kluz-Wensław

Business Solutions Architect, APMP, IT Analyst, Lean & Agile Enthusiast

5 lat doświadczenia w Analizie Biznesowej w rolach analityka i solution architekta i project managera w skomplikowanych projektach z sektora finansowego, retail, hr i sztucznej inteligencji. Doświadczona trenerka w obszarze BPMN. Implementowała scrum w kilku projektach, w tym również ze skomplikowanym klientem. Prywatnie mama i entuzjastka uczenia się 🙂

Piotr
Michałowski

Performance Testing and Automation Expert

14 lat doświadczenia w branży IT głównie w obszarze testów niefunkcjonalnych ze szczególnym ukierunkowaniem na testowanie wydajności, skalowalności, obciążenia i niezawodności skomplikowanych systemów serwerowych i chmurowych. Z racji bardzo technicznej specjalizacji potrafi wszystko zautomatyzować 🙂 Prywatnie tata i garażowy projektant/wykonawca mebli drewnianych na salony 🙂

TSG
Training

Brytyjska firma szkoleniowa partnerująca z Quatraco na terenie Polski. Firma istnieje od 20 lat na rynku. Trenerzy z ponad 20 letnim doświadczeniem trenerskim. Firma posiada wiele odznaczeń – na przykład ostatnia z 2020 roku na najlepszą firmę dostarczającą szkolenia dotyczące testowania w Europie. Akredytowany dostawca szkoleń BCS i większości ISTQB.  Współtworzyła sylabusy ISTQB.

Rafał
Soćko

Test Automation Team Leader

Trener posiadający wieloletnie doświadczenie w automatyzacji testów oraz budowaniu zespołów. Za sobą ma już wiele projektów dla branży finansowej telekomunikacyjnej ,sprzedażowej oraz wielu innych. Jego doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i kursów jest liczone w dziesiątkach bądź nawet w setkach. Prywatnie entuzjasta koszykówki oraz druku 3D. 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Strona quatraco.pl korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.