Szkolenia IT dla firmadmin2021-12-29T16:33:36+01:00
Szkolenia IT dla firm
Prowadzimy szkolenia zdalnie i na miejscu u Państwa w różnych miastach w Polsce w języku polskim i angielskim.
Nasi trenerzy to wieloletni praktycy.
Szkolenia mogą być dostosowane do Państwa potrzeb.
Dlaczego warto
skorzystać z naszej oferty ?
Praktyczne doświadczenie
Nasi trenerzy są wieloletnimi praktykami z doświadczeniem zdobytym w różnych sektorach w branży IT. Sztuczna inteligencja, bankowość i finanswe, telekomunikacja, aplikacje internetowe – w tych sektorach pracują nasi trenerzy na codzień.
Szkolenia na miarę, na różnych poziomach
W przypadku szkoleń dedykowanych na początku przeprowadzamy analizę szczegółową potrzeb klientów, następnie szkolenia są modyfikowane tak, aby dostarczyć Państwu najwięcej korzyści.
Szkolenia akredytowane ISTQB
Oferowane przez nasz szkolenia ISTQB w języku angielskim prowadzone są przez akredytowaną firmę z Wielkiej Brytanii – TSG Training. Firma TSG Training wielokrotnie zdobywała nagrody w prestiżowych rankingach i tworzyła syllabus. Jesteśmy jedyną polską firmą oferującą wszystkie kursy ISTQB !
Pomagamy rozwijać kompetencje personelu
Zależy nam, by Wasi pracownicy mieli możliwość rozwoju w Państwa firmie, dzięki czemu ich satysfakcja z pracy jest większa, niższe wskaźniki retencji, stabilniejsza firma i tym lepszy Wasz biznes.
Zapytaj nas o ofertę
Odpowiemy tak szybko jak to możliwe !!!
Gdańsk; al. Grunwaldzka 413
+48 608 43 17 49
Dyscypliny szkoleniowe
Testowanie
Jesteś zainteresowany podniesieniem swoich kwalifikacji i zdobyciem globalnie rozpoznawanych certyfikatów ISTQB ? Jesteś osobą odpowiadającą za ścieżkę kariery swoich pracowników ?
Strona quatraco.pl korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.